Kviečiame į kvalifikacinius vidaus auditorių mokymus

VAA organizuoja kvalifikacinius vidaus auditorių mokymus 2018 m. Spalio 22 - 26 d. - Lapkričio 5- 9 d. 

VAA organizuojamų vidaus auditorių mokymų tikslas – padėti įsisavinti vidaus audito teorijos, vidaus kontrolės ir rizikos valdymo, valdymo apskaitos, informacinių technologijų, finansų valdymo, valdymo teorijos, finansinės apskaitos pagrindus, susipažinti su Tarptautinio vidaus auditorių instituto standartų bei Etikos kodekso reikalavimais ir pasirengti baigiamajam testui.

AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius Mantas Bartuška: Vidaus auditas - vitaminai geram organizmo imunitetui

Šią savaitę dalijamės pokalbiu su AB „Lietuvos geležinkeliai“ generaliniu direktoriumi bei valdybos nariu Mantu Bartuška apie tai, ko vienos didžiausių Lietuvos įmonių vadovo nuomone, tikimasi iš vidaus audito, kokia jo nauda ir reikšmė vadovų efektyvaus laiko panaudojimui bei kas papildo vadovui būtinų savybių rinkinį. Malonus sutapimas, kad šį pokalbį publikuojame prieš paskutinįjį rugpjūčio savaitgalį, kurį kiekvienais metais švenčiama profesinė geležinkelininkų diena. 

AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius Mantas Bartuška

Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius: „Kokybiškas vidaus auditas atveria daugiau galimybių gerinti organizacijos veiklą”

Šią savaitę dalijamės pokalbiu su Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotoju Arvydu Nekrošiumi apie abipusį pasitikėjimą, tų pačių tikslų siekimą, vidaus auditoriaus ir vadovybės vertybinį pagrindą bei apie tai, kodėl vidaus auditoriui reikalingi ne tik geri komunikavimo įgūdžiai, bet ir šalti nervai.

Seimo pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius (aut. O. Posaškova)

Naujas IIA leidinys

IIA pristato naujausią leidinių serijos "Pasaulinės perspektyvos ir įžvalgos" dalį "Lankstumas ir novatoriškumas", kurioje apibrėžiama, ką reiškia būti lanksčiu ir novatorišku šiuolaikinėje rinkoje ir kaip šios dvi sąvokos tarpusavyje susiję. Leidinį rasite paspaudę čia.

Kviečiame dalyvauti mokymuose „Kaip „parduoti” audito išvadas vadovui ir įgalinti jį veikti”

Mokymų programos trumpas aprašymas

Atlikti įmonės veiklos srities auditą nepakanka. Yra rizika, kad nustatytos tobulintinos vietos ir siūlymai kaip jas keisti liks tik ataskaitoje. Siekiant to išvengti, patartina vadovautis tam tikromis taisyklėmis ir metodikomis, kurių būtina laikytis, pristatant savo išvadas ir pasiūlymus įmonės vadovams ir/ar kitiems suinteresuotiems asmenims, kad šie norėtų keisti ir keistis. Su šiomis taisyklėmis bei metodikomis ir bus supažindinama, kartu formuojant praktinius jų pritaikymo įgūdžius. Mokymuose pateikiamos praktinės interaktyvios užduotys, suteikiančios žinias ir formuojančios įgūdžius. Užduočių atlikimas yra analizuojamas, suteikiant grįžtamąjį ryšį.

LR Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga: pasitikėjimas yra viena svarbiausių sąlygų, kad vidaus auditas būtų naudingas ir reikalingas

Apie tai, kokie vidaus auditoriaus patarimai reikalingi vadovui ir ką gali pasiūlyti vidaus auditorius, šią savaitę kalbamės su Sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga

Pastarųjų mėnesių Vidaus auditorių asociacijos valdybos veikla ir aktualijos

Vasara jau įsibėgėja, lepindama šiltais orais, o retkarčiais iškrėsdama vieną kitą šlapią ar vėjo gūsiais paženklintą pokštą. Tuo pačiu, pilnu tempu įsibėgėja ir Asociacijos naujosios valdybos veikla. Tiesa, artimiausiu metu ją keletui savaičių pristabdys atostogų metas, bet prieš atitrūkdama nuo darbų, noriu visiems asociacijos nariams papasakoti, kuo valdyba gyveno ir ką nuveikė per tuos porą, nuo balandžio rinkimų praėjusių mėnesių.

Vidaus auditorių asociacijos valdybos pirmininkė Ina Lukošienė

 

Puslapiai