Įvyko apvalaus stalo diskusija „Centralizuotos vidaus audito tarnybos kokybės užtikrinimo programos kūrimas Lietuvos Energijos grupėje“

2015 m. rugsėjo 22 d. Vidaus auditorių asociacija kartu su UAB „Lietuvos energija“ surengė apvalaus stalo diskusiją „Centralizuotos vidaus audito tarnybos kokybės užtikrinimo programos kūrimas Lietuvos Energijos grupėje“. Diskusijos metu UAB „Lietuvos energija“ Vidaus audito tarnybos direktorė Laura Garbenčiūtė - Bakienė ir vidaus auditorius Algirdas Skrebė pristatė Vidaus audito tarnybos kokybės užtikrinimo programos kūrimo patirtį ir iššūkius.

Galimybė prisidėti prie informacijos VAA interneto svetainei rengimo

Vidaus auditorių asociacija, siekdama interneto svetainėje pateikti daugiau naudingos ir aktualios informacijos, kviečia iniciatyvius narius – savanorius prisidėti prie informacijos VAA svetainei rengimo.

Labai laukiame tiek nuomonių, kokią informaciją būtų naudinga rasti svetainėje, tiek norinčių ir galinčių ją parengti arba išversti iš anglų kalbos į lietuvių kalbą.    

Informacija apie mokymų planą

CalendarŠiuo metu tiksliname paskutinio 2015 m. ketvirčio mokymų informaciją ir netrukus paskelbsime atnaujintą 2015 m. VAA mokymų planą. Norėtumėm priminti, kad informaciją apie artėjančius mokymus ar apvalaus stalo diskusijas iš anksto skelbiame VAA interneto svetainėje ir kiekvieną kartą vykdome atskirą dalyvių registraciją. VAA narių prašymu informacija bus siunčiama ir VAA grupės elektroninio pašto adresu.

CIA mokymai jau ir Lietuvoje!

Su džiaugsmu pranešame, kad VAA, bendradarbiaudama su PwC, pradėjo rengti mokymus tarptautiniam vidaus auditoriaus sertifikatui įgyti. Pirmųjų mokymų Lietuvoje dalyvių grupė suformuota iš VAA narių, šių metų pradžioje atsiliepusių į kvietimą ir pareiškusių norą įgyti CIA sertifikatus.

Įvyko Lietuvos vidaus auditorių konferencija „Dabartiniai ir ateities iššūkiai vidaus auditoriui“ 2015

2015 m. birželio 2 d. daugiau kaip 80 vidaus auditorių ir audito veikla besidominčiųjų susirinko į Lietuvos vidaus auditorių konferenciją Vilniuje, į kurią atvyko net Tarptautinio vidaus auditorių instituto prezidentas ir vadovas Richard F.Chambers. (rasite ir nuotraukų albumą)