Apdovanojimai už novatoriškumą audite

Jordana Gomarienė, Arūnas Dulkys, Rimutė Jučienė (aut. O. Posaškova)

Siekdama skatinti viešojo sektoriaus audito pažangą, Aukščiausioji Audito Institucija pakvietė viešojo sektoriaus auditorius pasidalyti taikoma novatoriška audito praktika, netradiciniais audito metodų taikymo ar darbo organizavimo pavyzdžiais, kurie galėtų būti pritaikyti kituose institucijų atliekamuose vidaus ar išorės audituose, ir prisidėti prie viešojo sektoriaus audito pokyčių.

Audito komitetų atstovų ir Vidaus auditorių asociacijos narių susitikimas – apskritojo stalo diskusija „Audito komiteto ir vidaus audito bendradarbiavimo geroji praktika“

Vidaus auditorių asociacija, užbaigdama 2018 m. apskritojo stalo diskusijų ciklą, džiaugiasi galėdama pakviesti savo narius 2018 m. gruodžio 5 d. į susitikimą su Audito komitetų bei Valdybų atstovais.

 

Į apskrito stalo diskusiją maloniai sutiko atvykti ir pasidalinti savo gerąja praktika:

IT audito [ne]paslaptys vidaus auditoriams

Vidaus auditorių asociacija džiaugiasi mokymų „IT audito [ne]paslaptys vidaus auditoriams“ populiarumu, tačiau vietų juose labai greit nebeliko. Siekdami patenkinti susidomėjusių, tačiau nebespėjusių užsiregistruoti poreikį, skelbiame dar vieną mokymų „IT audito [ne]paslaptys vidaus auditoriams“ datą. Kviečiame registruotis ir dalyvauti mokymuose 2018 m. gruodžio mėn. 12 d.

Seimo Audito komiteto pirmininkė Ingrida Šimonytė: Raštų „choreografija“ didina atstumą tarp vidaus audito ir darbuotojų

 

Lietuvos Respublikos Seimo Audito komiteto pirmininkė Ingrida Šimonytė

 

Dalijamės pokalbiu su buvusia finansų ministre, Lietuvos banko valdybos nare, dabartine Seimo Audito komiteto pirmininke Ingrida Šimonyte apie vidaus auditą. Kalbėti apie vidaus auditą aiškiai ir suprantamai dažnai būna sudėtinga, nes daug taisyklių, formų, standartų, tačiau Ingrida Šimonytė net ir apie vidaus auditą moka papasakoti įdomiai. Stebėtina, kaip greitai prabėgo pokalbio laikas, kurio metu išsakyta daug įdomių minčių, pastebėjimų, kritikos, vertingų patarimų, skirtų vidaus auditoriams ir vadovams.

Puslapiai