Tarptautinė apvalaus stalo diskusija Estijoje

IIA Estija 2016 m. balandžio 6 - 8 d. organizuoja Baltijos ir Skandinavijos šalių vidaus auditorių apvalaus stalo diskusiją. Praėjusiais metais šiame renginyje dalyvavo VAA Valdybos atstovai. Renginys buvo tikrai įdomus ir naudingas. 
 
Diskusijos tikslas yra suburti kolegas iš įvairių šalių, kad jie galėtų tiek gauti, tiek pasidalinti žiniomis ir patirtimi apie vidaus audito praktiką tarptautiniame kontekste. Siekiant geresnio rezultato bus sudarytos dalyvių grupės pagal jų veiklos sektorius (finansų, viešojo, privataus). Taip pat dalyviai diskusijai galės teikti jiems aktualias papildomas temas. Apvalaus stalo diskusijos moderatorė - Helen Anijalg, CIA, CGAP, CCSA, Estijos bendrovės Vidaus audito departamento vadovė.

2016 m. Centrinės ir Rytų Europos vidaus audito konferencija Vengrijoje

IIA Vengrija buvo išrinkta 2016 m. Centrinės ir Rytų Europos vidaus audito konferencijos rengėja ir 2016 m. gegužės 19 – 20 d. Budapešte organizuoja konferenciją „Kitas vidaus audito etapas – problemų sprendimas 2016“.

Konferencija skirta tiek jaunesniesiems, tiek patyrusiems vidaus auditoriams. Organizatoriai planuoja suburti pranešėjus iš daugiau nei 10 pasaulio valstybių ir garantuoti platų pranešimų temų spektrą: nuo audito metodikos iki žmogiškųjų išteklių vadybos. Konferencijoje taip pat bus pristatomi pranešimai apie specifinių įgūdžių, t.y. IT audito, rizikos, sukčiavimų valdymo, tobulinimą. Tikimasi, kad savo žiniomis ir patirtimi dalinsis ir pakviesti žinomi verslo lyderiai.

Slovėnijoje - seminaras, orientuotas į vidaus auditorių praktiką

2016 m. kovo 23 - 25 d. Liublianoje, Slovėnijoje CEF organizuoja seminarą Tarptautinių vidaus audito standartų (TVAS) tema, kuriame pagrindinis dėmesys bus skiriamas Kokybės ir Veiklos standartų aptarimui. Kadangi TVAS neseniai buvo keičiami, šis seminaras yra puiki galimybė padiskutuoti, kaip praktiškai taikyti naujoves. 

Registracija į seminarą vyksta iki 2016 m. vasario 23 d. Seminaras nemokamas. Kalba - anglų. 

Daugiau informacijos apie seminarą ir registracijos formą rasite nuorodoje http://www.cef-see.org/events/introducing-international-standards-in-internal-audit-1452681602.

VAA vidaus auditorių mokymai ir baigiamojo testo laikymas

VAA 2016 m. kovo – balandžio mėn. organizuoja dar vienus Vidaus auditorių mokymus.

Mokymų paskirtis – padėti įsisavinti vidaus audito teorijos, vidaus kontrolės ir rizikos valdymo, valdymo apskaitos, informacinių technologijų, finansų valdymo, valdymo teorijos, finansinės apskaitos pagrindus, susipažinti su Tarptautinio vidaus auditorių instituto standartų bei Etikos kodekso reikalavimais ir sėkmingai pasirengti baigiamajam testui.

Mokymai pasiruošti CIA II egzaminui arba tolimesniam profesiniam tobulėjimui

Bendradarbiaudami su UAB „PricewaterhouseCoopers“, 2016 m. vasario mėn. vėl į Lietuvą pakvietėme jų kolegę Janą Seguensovą iš Čekijos, kuri veda mokymus, siekiantiems pasiruošti „CIA II“ egzaminui. Norime atkreipti dėmesį, kad mokymų metu galima įgyti naujų žinių ir įžvalgų tolimesniam profesiniam tobulėjimui, todėl į mokymus kviečiame ir kolegas, kurie dar neplanuoja laikyti egzaminų tarptautinio sertifikato įgijimui.

Gerai metų pradžiai - Naujametinis renginys!

Mieli Vidaus auditorių asociacijos nariai, 

Tegul mielos šypsenos, šviesios mintys, laimė, sėkmė darbuose, jaukūs namai, mylintys žmonės, patikimi draugai, geri žodžiai, mažos ir didelės pergalės tampa Jūsų kasdienybe visais ateinančiais 2016 metais! Sveikindami Jus, kviečiame į 2016 m. sausio 21 d. vyksiantį Vidaus auditorių asociacijos Naujametinį renginį, kurio metu bus trumpai apžvelgti 2015 m. vidaus auditoriams svarbūs renginiai bei šventiškai praleistas laikas.

Pakartotiniai mokymai, siekiantiems tarptautinio vidaus auditoriaus sertifikato – CIA

2015 m. rudenį vykę mokymai, skirti pasiruošti pirmajam tarptautinio vidaus auditoriaus sertifikato egzaminui, sulaukė didelio susidomėjimo (daugiau informacijos apie CIA sertifikatą rasite https://na.theiia.org/certification/CIA-Certification/Pages/CIA-Certification.aspx). Siekiant atliepti kolegų profesinio tobulėjimo poreikius, bendradarbiaudami su UAB „PricewaterhouseCoopers“, 2016 m. pradžioje vėl į Lietuvą kviečiame jų kolegę Janą Seguensovą iš Čekijos pakartotiniams „CIA I“ mokymams pravesti.

 

Apvalaus stalo diskusija "Rizikos vertinimas" pavyko puikiai!

2015 m. gruodžio 10 d. VAA nariai rinkosi į apvalaus stalo diskusiją tema „Rizikos vertinimas“. Šį kartą savo patirtimi ir profesinėmis įžvalgomis dalinosi AL Holdingo Alma Littera įmonių grupės vidaus auditorė Ina Valužienė.

Kviečiame ir kitų miestų vidaus auditorius dalyvauti ir rengti apvalaus stalo diskusijas – susitikimus!

Rengiami papildomi VAA vidaus auditorių mokymai ir baigiamojo testo laikymas

Užsipildžius 2016 m. sausio - vasario mėn. VAA vidaus auditorių mokymų ir baigiamojo testo laikymo dalyvių grupei (yra galimybė prisijungti dar 2 dalyviams), VAA 2016 m. vasario - kovo mėn. organizuoja dar vienų mokymų pagal VAA naujai parengtą vidaus auditorių mokymo programą ciklą.

Puslapiai