Nasdaq Technologijų ir verslo kompetencijų centras ieško vidaus auditoriaus

Nasdaq Technologijų ir verslo kompetencijų centras Vilniuje kviečia prisijungti prie komandos vidaus auditorių.

Visą informaciją apie poziciją rasite nuorodoje https://nasdaq.wd1.myworkdayjobs.com/en-US/Global_External_Site/job/Lith....

Tarptautinė apvalaus stalo diskusija Estijoje

IIA Estija 2018 m. gegužės 30 - birželio 1 d. Pernu (Estija) organizuoja Baltijos ir Skandinavijos šalių vidaus auditorių apvalaus stalo diskusiją. Diskusijos tikslas yra suburti kolegas iš įvairių šalių, kad jie galėtų tiek gauti, tiek pasidalinti žiniomis ir patirtimi apie vidaus audito praktiką tarptautiniame kontekste. 

Apvalaus stalo diskusijos moderatorė - Helen Anijalg, CIA, CGAP, CCSA.

Mokymai vidaus audito ataskaitų rašymo tema

2018 m. balandžio 27 d. VAA, bendradarbiaudama su „OVC Consulting“, organizuoja mokymus tema „Efektyvus vidaus audito ataskaitų rašymas“. Mokymus ves OVC Consulting vyr. konsultantė Viktorija Matusevičiūtė. Mokymų metu bus nagrinėjama, kaip pagrįsti ir argumentuoti savo mintis, kaip tinkamai struktūruoti vidaus audito ataskaitas ir vizualizuoti informaciją, kad būtų lengva ir įdomu skaityti. 

Dalyvių registracija vykdoma iki 2018 m. balandžio 13 d. (imtinai), registracijos formą rasite https://goo.gl/forms/OLFVkjr3Rp820Qow1.

Tarptautiniai sertifikatai vidaus audito profesionalams

Tarptautinis vidaus auditorių institutas (Global IIA) siūlo visą eilę sertifikatų vidaus audito srities profesionalams, pradedant nuo bendro – vidaus auditoriaus – sertifikato iki specializuotų, atsižvelgiant į sritį, kurioje konkrečiai auditorius dirba ar kuria domisi.  

Sertifikatų įgijimas: padeda įgyjant pasitikėjimą ir pagarbą; suteikia daugiau galimybių kilti karjeros laiptais; parodo norą investuoti į savo profesinį tobulėjimą; rodo atsakomybę, įsipareigojimą vidaus audito profesijai; skatina ir padeda tobulinti žinias ir įgūdžius vidaus audito srityje.

Siūlomi sertifikatai: CIA, CGAP, CCSA, CFSA, CRMA, QIAL, CPSA ir CPEA.

Prisidėkite prie VAA veiklos skirdami 2% GPM!

Kiekvienais metais turite teisę dalį savo sumokėto pajamų mokesčio skirti paramai. Norėdami prisidėti prie prie vidaus audito, vidaus kontrolės, rizikos valdymo sričių tobulinimo Lietuvoje, paramos gavėju galite rinktis Vidaus auditorių asociaciją (VAA).

Parama skiriama iki gegužės 1 d. užpildžius ir pateikus VMI Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms FR0512 v.3 (pavyzdys). Reikalingi prašymui rekvizitai - paramos gavėjo juridinio asmens kodas 124111729.

Džiaugiamės veikdami kartu!

Puslapiai