VAA atstovavimo Kauno apskričiai darbus tęsia Audrius Lukoševičius

VAA, siekdama užtikrinti platesnį atstovavimą VAA nariams, džiaugiasi ir vertina VAA narių indėlį ir pastangas prisidedant prie šio tikslo įgyvendinimo.

VAA atstovo Kauno apskričiai Vyganto Maulės darbus nuo 2017 m. lapkričio mėnesio perima VAA narys, Aukštaitijos kredito unijos Vidaus audito tarnybos vadovas, Kauno kolegijos lektorius Audrius Lukoševičius.

EPSO-G prie komandos kviečia prisijungti vidaus auditorių (-ę)

EPSO-G, stambi įmonių grupė, kurios pagrindinės vykdomos veiklos yra susijusios su elektros ir gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorių paslaugų teikimu bei energijos išteklių ir gamtinių dujų biržų platformų vystymu, kviečia prie profesionalų komandos prisijungti vidaus auditorių (-ę) darbui Vilniuje.

ISACA rengia mokymus

VAA partneris asociacija ISACA Lietuva kviečia į IT ekspertų klubo organizuojamus mokymus kibernetinio saugumo tema „CSX pagrindai“. Mokymai skirti suteikti įvairių sričių profesionalams, o taip pat ir pradedantiesiems vystyti savo įgūdžius šioje srityje, žinių apie kibernetinį saugumą ir padeda pasirengti laikyti egzaminą CSX pagrindų sertifikatui (angl. – CSX Fundamentals Certificate) gauti.

Tarptautiniai sertifikatai vidaus audito profesionalams

Tarptautinis vidaus auditorių institutas (Global IIA) siūlo visą eilę sertifikatų vidaus audito srities profesionalams, pradedant nuo bendro – vidaus auditoriaus – sertifikato iki specializuotų, atsižvelgiant į sritį, kurioje konkrečiai auditorius dirba ar kuria domisi.  

Sertifikatų įgijimas: padeda įgyjant pasitikėjimą ir pagarbą; suteikia daugiau galimybių kilti karjeros laiptais; parodo norą investuoti į savo profesinį tobulėjimą; rodo atsakomybę, įsipareigojimą vidaus audito profesijai; skatina ir padeda tobulinti žinias ir įgūdžius vidaus audito srityje.

Siūlomi sertifikatai: CIA, CGAP, CCSA, CFSA, CRMA, QIAL, CPSA ir CPEA.

Tarptautinė vidaus auditorių konferencija Latvijoje

2017 m. lapkričio 9 ir 10 dienomis Rygoje rengiama metinė tarptautinė vidaus auditorių konferencija. Latvijos IIA džiaugiasi galėjusi pakviesti pranešėjus profesionalus iš Baltijos valstybių, Norvegijos, Suomijos. Taip pat laukiama garbingo svečio - Tarptautinio vidaus auditorių instituto prezidento Richard F. Chambers. 

VAA nariams taikoma nuolaida konferencijos dalyvio mokesčiui.

Mažesnėmis kainomis į konferenciją registruojama iki spalio 10 d.

Puslapiai