Įspūdžiai iš VAA konferencijos

2017 m. gegužės 4 d. Vilniuje įvyko Tarptautinė vidaus auditorių konferencija, skirta VAA 20-ajam gimtadieniui paminėti. Organizatorių, pranešėjų, dalyvių ir svečių dėka renginys tapo svarbiu įvykiu vidaus auditorių bendruomenei, buvo puiki proga kolegoms susitikti ir pabendrauti, praturtino žiniomis ir įspūdžiais tiek profesinėje, tiek asmenybės tobulinimo srityje.

Tikime, kad konferencija jau prisidėjo ar dar prisidės prie vidaus auditorių efektyvumo darbe didinimo. Taip pat ji tikrai yra įkvėpimas VAA renginiams ateityje!

Audito komiteto pirmininkės Ingridos Šimonytės sveikinimas

Mieli vidaus auditoriai,

Sveikinu Jus su profesine švente – Tarptautine buhalterio ir auditoriaus diena!

Kol kas vidaus auditoriams vis dar tenka įrodinėti, kad jie nėra kažin kieno primesta pareigybė, kuria mielai atsikratytų ir kai kurie vadovai, ir kai kurie darbuotojai. Ne visada ir patiems auditoriams pakanka ūpo įrodinėti savo naudą. Tačiau tradicija formuojasi ir stiprėja, tad vis daugiau auditorių pajėgia remdamiesi geriausia tarptautine praktika teikti naudą savo organizacijoms ir visuomenei.

Linkiu nepamesti pagreičio!

Sveikiname su profesine švente!

Kasmet antrąjį gegužės penktadienį minima buhalterių ir auditorių profesinė diena. Šiemet gegužės 12 d. vidaus auditoriams yra ypatinga šventė, nes ji pasitinkama sulaukus labai gražaus ir brandaus Vidaus auditorių asociacijos 20-ojo gimtadienio!

Sveikiname vidaus auditorius su profesine švente ir kviečiame visus iššūkius priimti kaip puikią ateities perspektyvą, kviečiame būti ieškančiais ir atrandančiais!

Mūsų profesija – mūsų pasididžiavimas!

Gegužė - vidaus audito žinomumo mėnuo!

Dirbdami vidaus auditoriumi, atliekame svarbų vaidmenį žinomumo apie profesiją srityje, todėl būtent šį mėnesį nepraleiskime progos populiarinti savo profesiją tarp bendradarbių ir vadovų!

Pasisemti idėjų ir nemokamai parsisiųsti profesijos žinomumo didinimo pavyzdžių galite paspaudę nuorodą: https://na.theiia.org/about-us/about-ia/Pages/Promoting-the-Profession.aspx.

Mūsų profesija - mūsų pasididžiavimas!

Tarptautiniai sertifikatai vidaus audito profesionalams

Tarptautinis vidaus auditorių institutas (Global IIA) siūlo visą eilę sertifikatų vidaus audito srities profesionalams, pradedant nuo bendro – vidaus auditoriaus – sertifikato iki specializuotų, atsižvelgiant į sritį, kurioje konkrečiai auditorius dirba ar kuria domisi.  

Sertifikatų įgijimas: padeda įgyjant pasitikėjimą ir pagarbą; suteikia daugiau galimybių kilti karjeros laiptais; parodo norą investuoti į savo profesinį tobulėjimą; rodo atsakomybę, įsipareigojimą vidaus audito profesijai; skatina ir padeda tobulinti žinias ir įgūdžius vidaus audito srityje.

Siūlomi sertifikatai: CIA, CGAP, CCSA, CFSA, CRMA, QIAL, CPSA ir CPEA.

VAA pasirašė memorandumą su ISACA

Džiaugiamės dalindamiesi žinia, kad 2016 m. gruodžio 14 d. VAA pasirašė bendradarbiavimo memorandumą su asociacija ISACA Lietuva - nepriklausoma, nepelno siekiančia tarptautine organizacija, vienijančia profesionalus, kurie kuria ir taiko pažangias informacijos bei susijusių technologijų valdymo žinias ir praktikas. Pasirašant memorandumą, VAA atstovavo Valdybos pirmininkė Rita Martišienė, asociaciją ISACA Lietuva – pirmininkas Dainius Jakimavičius.  

VAA Valdybos pirmininkė Rita Martišienės atkreipė dėmesį, kad bendradarbiavimas grindžiamas vykdomų veiklų tarpusavio ryšiu bei tikslų suderinamumu, siekimu užtikrinti savo narių profesionalumą, profesijų reikšmingumą darbo rinkoje ir sustiprinti veiklos svarbą viešojoje erdvėje. Pasak asociacijos ISACA Lietuva pirmininko Dainiaus Jakimavičiaus, ISACA Lietuva bendradarbiavimas su VAA suteiks papildomų galimybių organizacijoms kartu tobulėti, mokytis ir dirbti vidaus kontrolės bei IT valdymo srityse.

Puslapiai