Mokymai apgaulių nustatymo ir tyrimo tema

VAA džiaugiasi galimybe pakviesti įvairių sričių specialistus, besidominčius apgaulių nustatymo metodologija ir jos taikymu darbe, į tyrėjo, žvalgybos specialisto ir minties lyderio Stephen Grossman mokymus “Apgaulės nustatymas ir įrodymų analizė - pagrindinis sukčiavimo tyrimo įrankis”.

Stephen Grossman turi praktikos tiriamojo pobūdžio apklausų, apgaulės aptikimo, profiliavimo, teismo lingvistinės analizės, krizių ir konfliktų derybų srityse, įvairiose pasaulio šalyse yra sprendęs skirtingas saugumo, rizikos ir krizių situacijas, įskaitant apgaules, turto prievartavimą, šantažą, įmonių šnipinėjimą, akcininkų ginčus, agresyvų bylinėjimąsi, didelius nusikaltimus ir vidaus rizikos tyrimus. Be privačios praktikos jis konsultuoja aktualiais ir rezonansiniais atvejais teisėsaugos srityje, taip pat moko tyrėjus, kriminalinės žvalgybos pareigūnus, įkaitų ir (arba) krizių derybininkus ir nusikaltėlių profilių sudarytojus.

VAA nariai jau turėjo puikią progą susipažinti su Stephen Grossman 2017 m. gegužės 4 d. vykusioje VAA konferencijoje, kurioje jis pristatė pranešimą „Tiriamasis interviu ir apgaulės aptikimo metodai“. Šį kartą visos dienos mokymų metu Stephen Grossman dalinsis žiniomis ir patirtimi apie apgaulės požymius ir įrodymus, jų analizę ir efektyvų panaudojimą tyrime, palies psichologinius proceso aspektus. Vyks praktinės užduotys.

Laikas: 2017 m. lapkričio 7 d., 9:00-17:00.

Vieta: A. Rotundo 1, Vilnius, viešbutis “Ratonda”.

Kaina: VAA nariams ir VAA partnerių nariams – 125 Eur, kitiems norintiems dalyvauti – 150 Eur.

Kalba: anglų.

Norinčius dalyvauti mokymuose registruojame iki 2017 m. spalio 20 d. naudodamiesi nuoroda https://goo.gl/forms/xxGydgLB2e9Y7ONZ2. Kilus klausimams, rašykite Dainai Vaivadienei el. paštu daina.vaivadiene@vaa.lt.

Kadangi sulaukėme didelio VAA narių susidomėjimo šiais mokymais išankstinės apklausos metu, susirinkus didesniam dalyvių skaičiui galimas papildomų mokymų organizavimas vėlesne data.

 
VAA informacija