Mokymai pasiruošti egzaminams CIA sertifikatui įgyti ir/arba tolimesniam vidaus auditorių profesiniam tobulėjimui

VAA tęsia tradiciją padėti VAA nariams ir kitiems besidomintiesiems pasirengti laikyti egzaminus siekiant CIA, sertifikuoto vidaus auditoriaus, vardo. Šį kartą mokymus vesti pakvietėme Jean-Pierre Garitte, kuris yra yra vidaus audito profesionalas, konsultantas ir lektorius. Pasirengimo laikyti CIA egzaminus mokymus Jean-Pierre Garitte rengia nuo 1995 m. įvairiose pasaulio vietose. VAA nariams jis pažįstamas ir kaip 2017 m. gegužės mėn. vykusios VAA konferencijos pranešėjas ir mokymų efektyvaus auditoriaus įrankių ir technikos tema (angl. – „Tools and techniques for an effective internal auditor“) dėstytojas. 

Kiekvienai CIA egzamino daliai pasirengti Jean-Pierre Garitte skiria 2 dienas (pusė numatyto pasiruošimo laiko skiriama teorinių dalykų išaiškinimui ir pusė – užduočių kartu su lektoriumi sprendimui). Iš viso mokymai trunka 6 dienas.

Laikas: 2017 m. lapkričio 6 – 9 d. (4 dienos) ir 2017 m. gruodžio 7 – 8  d. (2 dienos).

Vieta: viešbutis Europa City Vilnius, adresas J. Jasinskio g. 14, Vilnius.  

Kaina: už 6 dienų mokymus VAA nariams – 800 Eur, ne VAA nariams – 920 Eur.

Kalba: anglų.

Mokymų dalyvius registruojame naudodamiesi forma https://goo.gl/forms/quLobzMRdiqfWjcl1 iki 2017 m. spalio 23 d. Detalesnę informaciją apie mokymus teikia Daina Vaivadienė, el. paštu daina.vaivadiene@vaa.lt.

Visą informaciją apie CIA vidaus auditorių sertifikavimą rasite Tarptautinio vidaus auditorių instituto puslapyje https://global.theiia.org/certification/cia-certification/Pages/CIA-Certification.aspx.

Informaciją apie CIA ir kitų vidaus auditorių profesionalų sertifikatus bei nuorodas į Tarptautinio vidaus auditorių instituto skelbiamą informaciją rasite VAA interneto svetainėje http://www.vaa.lt/main/node/154.  

Tarptautinio vidaus auditorių instituto sertifikatų įgijimas:
- padeda įgyjant profesinį pasitikėjimą ir pagarbą;
- suteikia daugiau galimybių kilti karjeros laiptais;
- parodo norą investuoti į savo profesinį tobulėjimą;
- rodo atsakomybę, įsipareigojimą vidaus audito profesijai;
- skatina ir padeda tobulinti žinias ir įgūdžius vidaus audito srityje.
 
VAA informacija